katciny stranky

Sny..karty..horoskopy..

Malá školička karet Lenormand

Kříž

36.jpg

Karta osudu.Karma.Životní úděl.Utrpení.Tíha.Ale také váš úkol.Co se v životě máte naučit...co je vašim úkolem..kde děláte chyby..co se opakuje stále dokola?Je nutné se ohlédnout ,bilancovat..přemýšlet..
Je nutné sebrat všechny své síly a projít těžkou zkouškou..osud nás někdy zkouší..kolik toho vydržíme..Tuhle větu si říkám v poslední době hodně často..
Svůj kříž si nesete na zádech ,vláčete se s ním celý život ..osud se dá částečně změnit..myšlením,přístupem..svažte do rance trápení,problémy..a nenoste je na svých bedrech..v životě,ač se to někdy nezdá,jsou i chvíle,kdy se člověku chce radovat..a být štastný..
Karta kříž,je poslední kartou v systému Lenormand a především vás nabádá k tomu,aby jste se naučili se sebou pracovat,odstraňovat chyby aby se neopakovali pořád dokola..

Kotva

35.jpg

Stabilita.Naděje.Přístav klidu,pohody a lásky.Najít své místo na slunci.Bezpečí.V otázce na vztah-štastný vztah,má pevné základy.Ale také závislost.Citová i materiální.Zásek.Blok.
Karta pro práci,zaměstnání.Brigády.

Ryby

34.jpg

Hojnost.Dostatek.Peníze.Alkohol.Duševní rozpoložení.City.Úspěch.Štěstí.Majetek,materiálno.Voda.Po zdravotní stránce,ledviny,močový měchýř.Odměna.

Klíč

33.jpg

Pozitivní karta.Symbolizuje úspěch,štěstí,splněná přání.
Otevřené dveře ,nové jistoty,nové plány.Aktivita.Rozhodnost.Smysl pro zodpovědnost.Činy,projekty.Nové možnosti,štastné vyhlídky..
Jen je třeba neusnout na vyvřínech a chopit se příležitostí..Nikdo jiný to za vás neudělá,to vy máte v rukou klíč k řešení...vy sami..

Měsíc

32.jpg

Meditace.Uznání.Intuice.Přecitlivělost.Náladovost.Spiritualita.
Esoterika.Odměna.Úspěch.Psychická rovina..Nechte se vést vlastní intuicí,dělejte pouze to,co cítíte vy,že je správné..
Občas meditujte,přemýšlejte,o svém životě..kam chcete jít,co chcete dělat..kam směřujete,kdo jste...

Slunce

31.jpg

Úspěch.Štěstí.Mocná ochrana.Pozitivní energie.Splněná přání,vnitřní bohatý potenciál a síla vůle.Tvořivost.Také hlavně v otázce vztahů zaslepenost.

Lilie

30.jpg

Rodina.Sex.Harmonie.Představuje staršího muže.Autorita.Ochlazení,zima.Čistota.Srozumitelnost.Také mě však napadá,že lilie může být ošidná karta na první pohled čistá,bezbřehá,astrologická,ale přijde mi také "pálivá" ..

Dáma

29.jpg

Totéž platí co u předchozí karty,ješte bych dodala,že pokud osobní karta stojí na kraji tabule na domě č.1 pak je to osoba činu,člověk,jenž se v životě neztratí,vždycky hledá správná řešení a nečeká až někdo udělá něco za něj.Také pokud osobní karta nad hlavou nemá žádnou kartu řídí se v životě převážně rozumem.

Pán

28.jpg

Hlavní výkladová osoba.Osobní karta tazatele,pokud se jedná o muže.Vykládá -li se ženě,jedná se většinou o muže jejího srdce,citově nejblíž,partnera,manžela.Všímejte si prosím v jaké pozici stojí.Pokud zcela nahoře a jeho pohled směřuje směrem do budoucnosti,pak tento muž má vyřešenou minulost a nejspíš ho čekají změny ve všech životních směrech.Pokud stojí dole,pak je v tuto chvíli " na dně " a nechává se problémy převálcovat.Pokud stojí na konci obrazu a jeho pohled je směrem do tabule,pak si nejspíš minulost ještě nevyřešil,ohlíží se zpět.Pakliže stojí na posledním místě tabule-na domě karty kříž,pak toto jest jeho úkolem.Vyřešit vše tak,aby se mohl s klidem dívat do budoucna a posunout se ve svém životě někam dál...

Dopis

27.jpg

Komunikace.Informace.Veškerá komunikace.Dopis,sms,mail.Také povrchnost.Poukazuje ve spojení s osobou na povrchnost daného člověka.Něco co netrvá dlouho.Krátce.Malý časový úsek.

1  
2  
3  
4  
 
Děkuji za Vaši návštěvu a využití mých služeb.