katciny stranky

Sny..karty..horoskopy..

Karty Lenormand

Děkuju..

1705711.jpg

Zatím jsem tedy vložila klíčová slova ke kartám,jsou to informace ke kterým jsem došla sama většinou ,z denních karet,z výkladů,ale také díky radám,poradám a konzultacím s přítelkyněmi.Takže jim zde chci poděkovat.Jsou to holky z fora Karty Lenormand..a tak jmenovitě:
Magda,Klára,Nina,Radka,Marta,Irena,Romča,Pavla..
Jestli jsem někoho zapomněla tak se omluvuju...Přišla jsem na forum absolutně neznalá,jen jsem koukala co tyhle dámy umí a tiše jim záviděla...
Tak snad jim budu moci oplatit..třeba tímhle webíčkem.


     

Pokusím se vám zde popsat,jakým způsobem s kartami pracuji.Přijde mi to vhodné a férové
...že i já si snad téměř denně,alespon v duchu položím otázku " Odkud přicházím?""Kdo jsem?" " Co chci?"" Kam směřuju?"...
Na tyto otázky už nehledám odpovědi v kartách..už dávno ne..narodila jsem se proto,abych žila..proto,abych si ve svém životě něčím prošla..proto aby i ty nejhorší okamžiky v mém životě mi měly předat zkušenost..abych byla bohatší,moudřejší..pokornější..
Všichni to přece tak dobře známe..A pak přijde chvilka,kdy člověk ,který si už neví rady navštíví kartářku..Někdo si se svými problémy hravě poradí,je silný..rozvážný a obezřetný..Jiný zase prosí o radu,pomoc..
Jak jsem už psala výše-důležitá rozhodnutí za vás karty neudělají,můžou vás nasměrovat,ukázat cestu..nezlobte se prosím na kartářku,že vám není schopná říct..."ano rozveďte se,ano odstěhujte se,ano odejděte z práce"...
Vy stejně v podvědomí sami nejlépe víte ,co máte dělat..viďte?
Sama z vlastní zkušenosti vím,že když už jdu ke kartářce pro radu,měla bych její radu opravdu brát vážně..nevím čím to je..chtěla jsem slyšet něco jiného..?
Pak až přijde okamžik,kdy bych měla jednat tak,jak mi kartářka řekla..jednám stejně jinak..a zjišťuju,že věci nabraly úplně jiný spád.A mě by ani ve snu nenapadlo se na někoho zlobit.Maximálně na sebe..
Velmi si vážím toho,že to můžu být já,kdo svým výkladem může jakkoli pomoci,třeba jen přispět k dobré náladě..nemusí to být zrovna extra jasnovidný náhled do budoucnosti,ale třeba jen pohlazení,podpora..nezištná pomoc někomu,kdo ji opravdu potřebuje..Pokud je v mých silách a vědomostech pak ráda udělám vše,co mi je v danou chvíli dáno..
To,jak byjste měli žít,Vám neřekne karta,ovlivnit to můžete vždy jen vy sami,možná právě díky jejím podnětům.Karta Vás tak mohla přimět,abyste si ještě důkladněji promysleli obě strany daného problému.Právě takovéto užívání karet a jejich výkladu považuji za nejlepší a nejúčinnější metodu.Podaří se Vám tak dostat svůj život pod kontrolu.

Naši budoucnost můžeme v určité míře utvářet a ovlivňovat sami.Jedná se o jeden z našich nejvznešenějších životních cílů! Abychom totiž mohli vůbec něco vytvářet potřebujeme k tomu dostatek vědomostí.Musíme vědět,kam chceme směřovat,jaká jsou naše přání a čeho se naopak obáváme.A musíme být schopni učinit ta správná rozhodnutí....

                         úryvek z knihy: Eva Klimešová Karty Lenormand         

Posledni komentare
11.12.2014 11:39:52: Výklad karet, tarot a karta dne: https://zmensvujzivot.eu/#karta-dne smiley${1}smiley${1}
 
Děkuji za Vaši návštěvu a využití mých služeb.